Де розміщують сифони?

Де розміщують сифони? 

Сифони для кухні 

Колись на кухні якщо і стояв сифон, то тільки один, під раковиною. Це була масивний чавунний, вічно підтікаючий і іржавий громіздкий пристрій. Зараз не той час. Господині вимагають, щоб на кухні було красиво. Навіть у найбільш «інтимних» місцях. 




Крім того, на кухні часто встановлюють посудомийну і пральну машини. Мийки можуть мати два, а то і три відділення. Це що ж, кухню ще й сифонами захарастити треба, під кожен пристрій? Зовсім ні. Існують сучасні витончені сифони, у яких не один вхідний отвір, а кілька. І додаткове кухонне обладнання можна приєднати до одного сифону. 

Ще одне нововведення. Якщо вам потрібно, щоб мийка була частково заповнена водою, торгівля пропонує сифони з переливом та заглушкою зливу. Повернувши встановлену в зручному місці ручку, ми можемо за своїм бажанням закривати або відкривати отвір зливу. Якщо заглушка закрита, надлишок води йде через перелив. 

Сифон для ванни влаштований аналогічно. У нього входить дві труби: зливу і переливу. Їх часто об'єднують перед водяним затвором, і вода в каналізацію йде вже по одній трубі. Отвір переливу не дає воді перелитися через край ванни і рятує нас від потопу. 

Для зручності керування наповненням ванни використовують спеціальний пристрій: В отвір переливу вставлений стрижень. З зовнішньої сторони ванни він з'єднаний з заглушкою зливу. На штир кришка надіта. Поворот її в одну сторону закриває отвір зливу, а поворот в іншу – відкриває його. 

Просунуті фірми пропонують десятки варіантів кольорів кришок і, за бажанням покупців, продають їх окремо. Вибирайте на свій смак – кольорові або блискучі металізовані, що гармоніюють з блиском кранів. Не зайвим буде згадати, що хороший сифон повинен мати труби, регульовані по довжині, щоб його можна було приєднувати до ванн різних конструкцій. 

Душова кабіна

Сифон для душової кабіни має ще одну назву – «трап». Його встановлюють у піддоні душової кабіни або монтують в підлозі. Сифон займає дефіцитний простір під душовою кабіною. Тому, чим менше його висота, тим краще. Зазвичай висота трапа не перевищує 20 см. На відміну від сифонів ванн і раковин трапи ніколи не закривають заглушкою. 

Можна обійтися і без трапа під душовим піддоном, так і без душового піддона. Трап встановлюють прямо в підлогу. У підлозі видовбують канавку, в яку встановлюють трап і каналізаційну трубу. Зверху підлогу покривають плиткою. Випуск трапа можна вивести не тільки під підлогу, але і в стіну, фальшстіну або технічну нішу. Зручні сифони, поміщені в спеціальну коробку, яку, в свою чергу, ховають в стіни. Вода до таких сифонів надходить через тонку сталеву трубу. На виду залишаються тільки кришка коробки і труба, що підводить воду. 

Сифони для пральної і посудомийної машин

Аналогічну конструкцію (сифон поміщений в коробку і вставлений у стіну) застосовують для пральних і посудомийних машин. Коробку кріплять до стіни в будь-якому зручному місці: за машиною, над нею або збоку. Шланг машини підводять знизу під кришку. Таке з'єднання не буде заважати, якщо знадобиться пересунути машину. Однак можливо придбати спеціальної сифон з кількома відводами, і приєднувати до нього шланг машини.